Update 10 januari 2024, 15:00 uur

Kan er geschaatst worden?

15:00 uur.
De kassa unit is zojuist geplaatst, de laatste stap voor ons om open te kunnen gaan als we voldoende ijsdikte hebben. De verlichting moest gisteravond met spoed gerepareerd worden, er bleek een muizen familie in de schakelkast te wonen die de isolatie van de bedrading had opgegeten. Gelukkig hadden we het op tijd in de gaten en is de storing verholpen!

Gisteravond en vanmorgen hebben de ijsmeesters de dikte van het ijs gemeten, er is gemiddeld 3 tot 4 cm ijs.

De afgelopen nacht is er helaas maar weinig ijsgroei geweest, dat is toch wel tegen de verwachting in. Om veilig open te kunnen hebben we tenminste 8 cm nodig. Het wordt spannend en we houden jullie op de hoogte!

Op onze collega natuurijsbanen in de regio is het beeld vergelijkbaar. Behalve Olst, die gaan waarschijnlijk open.

Plaats een reactie