Hoe meld ik me aan?

– Klik op onderstaande button om u aan te melden.

– Vul uw gegevens in. Per gezin is er sprake van één hoofdgebruiker. Deze is verantwoordelijk voor de correspondentie en automatische incasso. Na aanmelding van de hoofdgebruiker kunt u extra gezinsleden toevoegen.

– Nadat u al uw gegevens heeft ingevuld krijgt u een mail met activeringslink.
Als u hierop klikt komt u automatisch in uw profiel terecht.

– Gezinsleden zijn toe te voegen onder het tabblad ‘Mijn familieleden’.

– U kunt uw gegevens wijzigen in het tabblad ‘Over’.

Lidmaatschapskaart
Als lid van de Diepenveense IJsvereniging heeft u onbeperkt toegang tot de IJsbaan op vertoon van uw ticket. Deze vindt u door in te loggen in uw online profiel onder het tabblad ticket. U kunt deze online tonen voor toegang, maar u kunt uw ticket ook uitprinten.
Voor uw gezinsleden kunt u ook een afdruk maken van het ticket om zo toegang tot de ijsbaan te krijgen.
(Lidmaatschapskaarten worden niet meer, zoals voorgaande jaren, verstuurd per post.