Martin Slinkman is vrijwilliger 2011 Diepenveense IJsvereniging

In mei 2011 is de vrijwilliger van 2011 benoemd. Dit jaar is dit Martin Slinkman geworden voor het vele werk dat hij tijdens de ijsperiode verricht.

Ieder jaar wordt de Vrijwilligersprijs aan een vrijwilliger uitgereikt.
 
Ook in de zomerperiode is er onderhoud aan de ijsbaan nodig en daarmee zijn verschillende vrijwilligers druk geweest. Als eerste is het hek geschilderd en voorzien van een prachtig nieuw naambord, het ziet er geweldig uit.

Verder was er een storing aan de elektriciteit waarvoor alle leidingen zijn opgegraven. Een hele klus, maar gelukkig na nog verder getest te hebben is de storing gevonden, alleen niet in de grond maar aan één van de lichtpalen. Het heeft toch wel één voordeel, een groot deel van de vrijwilligers weten nu waar de leidingen liggen.

Voordat de ijsbaan weer open gaat zullen ook de lampen in de licht palen vernieuwd worden.

Plaats een reactie